Elektryk / elektromechanik samochodów dostawczych i ciężarowych

TOP SERVICE Grzegorz Kądziela

Sokołów k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego serwisu i zmianą lokalizacji nasz serwis poszukuje pracowników (kilka stanowisk) na stanowisko:

Elektryk/elektromechanik samochodów dostawczych i ciężarowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy w miłej atmosferze w nowo wybudowanym obiekcie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykliczne szkolenia specjalistyczne, możliwość przyuczenia do zawodu
  • W razie potrzeby możliwość zakwaterowania

Prezentacja firmy

Firmy Top Service Grzegorz Kądziela oraz GP TRUCK TRADING s.c. G.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne