Elektryk/ Elektromechanik/ Elektroautomatyk/ Mechanik/ Ślusarz

ALTECH

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ALTECH działa na rynku 25 lat. Zajmujemy się montażem i serwisem. Oferujemy bramy przemysłowe, garażowe, ogrodzeniowe, napędy, rampy przeładunkowe, szlabany, elektroniczne systemy kontroli, przegrody p. pożarowe. Współpracujemy z największymi producentami Europejskimi. Działamy na terenie Krakowa i okolicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową celem zapoznania się z szerszym zakresem firmy: www.altech.krakow.pl

Miejsce pracy: Kraków

Do wzmocnienia naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektroautomatyk, mechanicznym, budowlanym
  • uprawnienia SEP 1 kV mile widziane
  • samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej
  • znajomość schematów technicznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy
  • dobry stan zdrowia, praca powyżej 3 metrów
  • podstawy spawania mile widziane
  • prawo jazdy B
  • niekaralny

Oferujemy:

  • Dobre zarobki adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenie w zakresie nowych technologi
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej Firmie

ALTECH

os. Zielone 6, Kraków 31-968

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na e-maila: altech@altech.krakow.pl,

nr. tel.: 606 222 552

Prezentacja firmy

ALTECH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis