Elektryk EC z doświadczeniem

Gorzów Wielkopolski, Stanowice, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Pracujesz lub pracowałaś/pracowałeś w branży energetycznej?

Masz ochotę zarabiać 4000 zł netto miesięcznie wzbogacone o premie miesięczne?

Chciałabyś/chciałbyś połączyć interesującą pracę z czasem dla siebie i dla rodziny?

ŚWIETNIE!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Elektryk EC.

W pracy na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

1. Nadzór nad infrastrukturą techniczną

2. Konserwacje i usuwanie awarii

Dołącz do Nas i zasil szeregi naszej nowo otwartej siedziby w Stanowicach k. Gorzowa Wlkp.

Wystarczy, że:

 Posiadasz doświadczenie jako Elektryk wraz z uprawnieniami gr. 1 i gr. 2

 Jesteś gotowy do pracy 12-godzinnej

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

W takim razie aplikuj i daj się poznać!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.700,00 zł - 5.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis