Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

ELEKTRYK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Gliwice, śląskie

Mecalux Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności wzbogacone o system premiowy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i uzyskania dodatkowych uprawnień,
  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • fundusz socjalny.

Do twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem;

Jeżeli:

  • Masz wiedzę z zakresu przemysłowych instalacji rozdzielczych i oświetleniowych,
  • Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

Wymagania

  • Czy masz wiedzę z zakresu zagadnień mechaniki przemysłowej?
  • Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku?
  • Pragniesz pracować w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z blisko 50 letnią tradycją na rynku systemów składowania?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkcyjnego z blisko 50 letnią tradycją na... światowym rynku systemów składowania. Nasza gliwicka fabryka jest największym centrum produkcyjnym oraz centrum dystrybucyjnym na Europę Centralną, całej Grupy Mecalux. Produkujemy najnowocześniejsze systemy magazynowe, począwszy od regałów konwencjonalnych po zaawansowane osiągnięcia inżynierii – magazyny automatyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna