Elektryk dozorowy ( 26 Euro netto ) lub Inżynier commissioning'u

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY:

  • ELEKTRYKÓW DOZOROWYCH ( INSTRUMENTATION TECHNICIAN ):

Instrumentation Technician: involves commissioning, testing, fault finding and the repairing of building environmental control systems, such as large air conditioning units, heating and refrigeration. Inspect, test, repair and install industrial instrumentation and controls according to established procedures and standards, read instruments accurately; work from and interpret wiring and mechanical drawings; safely use
hand and power tools and equipment to test and calibrate instrumentation and ...

  • INŻYNIERÓW ODBIORU-URUCHOMIENIA, TZW. COMMISSIONINGU.

PRACODAWCA:
Umowa o pracę z holenderską agencją pracy, która specjalizuje się w tych zawodach. Możliwość stałej pracy lub tak długo jak obydwie strony są zadowolone ze współpracy.

Forma zatrudnienia lub współpracy:
- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowej

WARUNKI FINANSOWE:

ELEKTRYK DOZOROWY:

  • Holenderska umowa o pracę.
  • 25 Euro netto / godzinę ( nadgodziny są również płacone po tej stawce )

 INŻYNIER ODBIORU-ROZRUCHU = WARUNKI DO UZGODNIENIA

WARUNKI WSPÓLNE DLA OBU ZAWODÓW:

1 Euro netto / godzinę tzw. reserverings ( wakacyjne i urlopowe )

Kilometrówka płatna zgodnie z przepisami holenderskimi:  0,19 Euro / km.
Darmowe mieszkanie ( na 2-4 osób ): każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia są współdzielone.

Wypłaty tygodniowe na konto ; przelew w piątek za poprzedni tydzień pracy.

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Dobry poziom języka angielskiego.
Certyfikat VCA ( holenderski certyfikat BHP ) lub jego niemiecki odpowiednik SCC.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Własny samochód, którym kandydat może jeździć do pracy.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna