Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric

Wrocław, Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:

  • wymiana źródeł światła oraz opraw
  • wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych
  • konserwacja instalacji odgromowych
  • reagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz
  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych
  • dokonywanie  remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy.

Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających min. 3 lata
  • uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru)
  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
  • całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów
  • mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny etat
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia, mierniki, materiały
  • dodatkowo płatne wyjazdy na awarie
  • indywidualne planowanie czasu pracy
  • pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się na początku października.

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie