Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy elektryków, energetyków, elektromonterów, elektromechaników lub automatyków do stałej współpracy w ciekawej i ambitnej pracy. Gwarantujemy różnorodność zadań i unikalne zadania przy zachowaniu stabilności współpracy.

Praca wykonywana jest w terenie, w obiektach klientów lub na budowie na obszarze województwa zamieszkania kandydata. Działamy głównie w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu - jednak jesteśmy w stanie dostosować godziny do potrzeb indywidualnych jeśli jest taka potrzeba.

W zakresie instalacji elektrycznych wykonujemy ciekawe i niepowtarzalne budowy, naprawy, serwis, utrzymanie instalacji elektrycznych, oświetlenia, prostego sterowania w budynkach i obiektach budowlanych.

Zakres wykonywanych prac:

  • budowy, naprawy i serwis instalacji elektrycznych,
  • reagowanie na zgłoszenia awarii instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz,
  • dokonywanie okazjonalnych budów, remontów w zakresie instalacji elektrycznych,
  • przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu firmowego, w tym o czystość, wyposażenie oraz jego terminowe serwisowanie przy wsparciu działu obsługi Floty,
  • dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z Dyspozytorni firmy,
  • opcjonalnie wyjazdy w razie pilnych awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny - według ustaleń z przełożonym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • zapewniamy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały,
  • dodatkowo płatne wyjazdy na awarie, do ustalenia z przełożonym
  • indywidualne planowanie czasu pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.

Wymagania

- uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV lub kompetencje i możliwość zdania egzaminu,
- prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów,
- posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi,
- opcjonalnie doświadczenia z pokrewnymi dziedzinami specjalistycznymi: energetyką, automatyką, sterowaniem, instalacjami LAN, SSWiN itp.
- mile widziane posiadanie uprawnień zarówno w zakresie Eksploatacji, jak i Dozoru,
- mile widziane doświadczenie i umiejętności pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia lub liniach kablowych lub oświetleniu zewnętrznym lub sterowaniu lub inne specjalistyczne doświadczenia kandydata - prosimy je wskazać w zgłoszeniu,
- mile widziane uprawnienia UDT na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki), lub podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach.

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna