Inżynier Elektryk do działu realizacji budów

RE-Bau Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Dziale Przygotowania Realizacji/Dział Ofert

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych na przetargi
  • wycena przedmiarów robót
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe
  • prowadzenie rozmów z podwykonawcami i dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • uprawnienia budowlane do prowadzenia i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • znajomość zagadnień automatyki i BMS
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert
  • znajomość cen rynkowych materiałów i usług
  • umiejętność kalkulacji i weryfikacji cen
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość programów do kosztorysowania
  • sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu
  • pracę w miłym zespole
  • interesującą pacę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Firma budowlana, prywatna działająca na terenie Polski.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca