Elektryk budowlany

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy elektryków budowlanych (elektromonterów) do pracy przy przebudowie ulic w Monachium i okolicach - praca w renomowanej niemieckiej firmie, zajmującą się obsługiwaniem miejskich projektów budowalnych związanych z unowocześnianiem infrastruktury miejskiej oraz organizacją ruchu drogowego.

Oferujemy:

 - możliwość nawet 2-letniego kontraktu
 - od 15 € brutto
 - 20€ diety dziennej
 - pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym! WARUNEK KONIECZNY!
- umiejętność podłączania i montażu skrzynek rozdzielczych
- wyznaczanie i podłączanie tras elektrycznych
- uprawnienia SEP do 20 kV
- wytrzymałość i sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria