Von Caprivi GmbH Fachpersonal
"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr
Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!
Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Niemcy

1.990,00.- Euro Brutto plus dieta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem elektryka lub w pokrewnym zawodzie 2.085,00 Euro Brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 910,00 Euro Netto miesięcznie
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • organizacja przejazdów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
  • praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,
  • instalacje elektryczne paneli słonecznych,
  • doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,
  • przegląd, naprawa, konserwacja,
  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego-pożądana,
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, jak i znajomość programów w systemie SPS –mile widziane, ale niekonieczne,
  • własny samochód – mile widziany, ale niekonieczny,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Badenia-Wirtembergia)