Opis stanowiska pracy

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia,
  • prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli,
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Praca odbywa się w zespołach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką,
  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach,
  • Znajomości języka niemieckiego (mile widziana),
  • Motywacji do pracy na terenie Niemiec,
  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Oferujemy stawkę godzinową 11,83 € brutto i dietę dzienną 35-40 € netto w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,
  • Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie,
  • Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,
  • Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
  • Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria