Elektryk budowlany - specjalna oferta pracy w Hamburgu (Niemcy)

SILVERHAND

Hamburg, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Praca pod napięciem?
Nie u nas!

Dokumentacja i organizacja wyjazdu, dzięki naszym konsultantom będzie dużo mniej skomplikowana niż sieć elektryczna, z która pracujesz na co dzień!

To co dostaniesz w zamian za świetnie wykonaną pracę:

  • wynagrodzenie w wysokości 11,50 euro/godz. brutto + 24,00 euro diety dziennej
  • o miejsce zamieszkania również nie musisz się martwić – kwaterę zapewnia i opłaca niemiecki Pracodawca
  • nie będziesz pracował w delegacji – umowę podpiszesz bezpośrednio w Niemczech i będziesz pracował na warunkach niemieckich. Oznacza to, że podatki oraz składki odprowadzasz w Niemczech – a dokładniej robi to za Ciebie niemiecki Pracodawca
  • zaliczki w gotówce lub na konto będziesz mógł dostać już po pierwszych przepracowanym tygodniu
  • jeśli będziesz chciał wyrobić nadgodziny to zwykle jest taka możliwość – jeśli nie to poinformujemy Cię o tym!
  • zapewnimy ubezpieczenie dla Ciebie oraz Twojej rodziny w Polsce
  • respektujemy Twoje prawo do urlopu oraz dajemy możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Pamiętaj, że nasze usługi są bezpłatne i możesz liczyć na nasze wsparcie zarówno w procesie zatrudnienia jak i w trakcie trwania Twojej pracy za granicą!

Do Twoich głównych zadań w pracy należeć będzie to, co potrafisz robić najlepiej:

  • kucie ścian
  • wykonywanie prostych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • budowa tras kablowych
  • podłączanie oświetlenia, gniazdek

Wymagania

Co Ty musisz mieć?

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana przez naszych zagranicznych Pracodawców. Przed wyjazdem prowadzisz rozmowę po niemiecku z nami telefonicznie – przygotuj się aby opowiedzieć o sobie oraz o swoim doświadczeniu zawodowym
  • doświadczenie na stanowisku elektryka
  • samochód, którym przyjedziesz do pracy w Niemczech oraz ważne prawo jazdy kategorii B

Oświeciło Cię?
Nie czekaj!

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy