Elektryk Budowlany - Skandynawia

SilverBack Polska Sp. z o. o.

20-007 Lublin, zagranica

Workplace: 20-007 Lublin

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego; pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack aktualnie poszukuje Elektryków Budowlanych.

Opis Stanowiska

Praca jako Elektryk Budowlany w dużym europejskim przedsiębiorstwie działającym na terenie krajów Skandynawskich, świadczących usług multi – techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Do zakresu pracy należą:

- montaż instalacji elektrycznych;

- okablowanie sprzętu i systemów oświetleniowych;

- instalacja przewodów, włączników, kabli i transformatorów;

- czytanie diagramów i rysunku technicznego;

- wykonywanie pomiarów i prób po montażu;

- naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- znajomość instalacji elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym;

- posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu elektryka;

- znajomość języka angielskiego na minumum komunikatywnym poziomie.

Oferujemy bardzo korzystne warunki zatrudnienia w tym:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

-atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,

- prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 3/1 bądź 6/2

- pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,

- nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),

- pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,

- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,

- pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.