Elektryk Budowlany - niemieckie warunki zatrudnienia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Opole, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma, działa z powodzeniem od 25 lat jako Generalny Wykonawca. Zajmuje się kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
W związku z nowymi inwestycjami poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Niemcy
Realizacje: hotele, obiekty mieszkaniowe – użyteczności publicznej

Zatrudnimy osoby z:
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Doświadczeniem przy montażu i modernizacji instalacji elektrycznych
• Mile widziana znajomość niemieckiego – nie wymagana

Gwarantujemy:
• Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjna stawka godzinowa + dieta
• Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem w rozmowie telefonicznej
• Premie uznaniowe, premie za polecenie pracownika 250 -1200 euro
• Pracę w brygadach 2-3 osobowych
• Auto służbowe – dodatek 60 euro dla Kierowcy
• Regularne zjazdy do Polski
• Bezpłatne i zorganizowane zakwaterowanie
• Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież
• Możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
• 25 dni płatnego urlopu
• Odprowadzenie podatku emerytalnego
• Niemiecki meldunek
• Kindergeld – 219 euro na dziecko

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszam do złożenia aplikacji lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna)
Jeżeli nie odbieram – napisz SMS „ELEKTRYK” - oddzwonię!

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna