Elektryk budowlany bez języka, Niemcy

Runtime Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy. Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.

Poszukujemy elektryzków budowlanych!
Opis / Obowiązki:

· Miejsce pracy: różne miasta w południowo-zachodnich Niemczech (w krajach zwiążkowych: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Hesja)

· Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

· Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z Halle

· Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

· Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Nasza oferta:

· Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Wynagrodzenie brutto: 10,95 euro (brak znajomości niemieckiego)

Wynagrodzenie brutto: 11,50 euro (komunikatywny niemiecki, czyli ok. A1 do A2)
Wynagrodzenie brutto: 12,50 euro (dobry niemiecki, czyli ok. od B1 i lepiej)
Dieta netto 2 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 320 do 400 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2000 euro + nadgodziny
· + 45 euro miesięcznie, bon na paliwo

· Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres:

Proszę o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

Wymagania:

Konieczne udokumentowane wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter)
Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata) mile widziane
Znajomość języka niemieckiego jest zalecana, ale niekonieczna
Konieczne prawo jazdy kategorii B, własne auto jest zalecane

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis