Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Berlina kandydatów na stanowiska:

Elektryk bez znajomości jęz. niemieckiego

Zakres obowiązków:

- Kompletowanie, łączenie i dopasowywanie części podzespołów pojazdów szynowych

· Montaż kabli, wiązek przewodów i systemów połączeń w lokomotywach

· Niezależne wykonanie skomplikowanych prac montażowych na podstawie schematu

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto: 17€/h

Dieta: 12€/24€

Bezpłatne zakwaterowanie

Umowa niemiecka (niemiecki podatek i ubezpieczenie)

Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Czas zatrudnienia: do końca 2018 roku

Wymagania

wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik lub pokrewne)

gotowość do pracy 3-zmianowej

Mile widziane:

- znajomość jęz. niemieckiego

- własny samochód

- umiejętność pracy w grupie

- elastyczność i samodzielność w pracy

- gotowość do szybkiego uczenia się i umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 800PLN - 12 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna