ELEKTRYK Automatyki przemysłowej

Firma Dolecki

Zabrze, śląskie

Firma DOLECKI
Jesteśmy wiodącym, polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn przemysłowych, urządzeń oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych m.in. przy produkcji wyrobów parafinowych.
Z sukcesami realizujemy powierzone nam zadania i najbardziej wymagające projekty.
Aktualne informacje znajdziecie Państwo na stronie
www.dolecki.eu
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Od: Firma Dolecki
Miejsce pracy: Zabrze

Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować budową elektrycznych układów sterujących pracą maszyn. Do jej obowiązków należeć będą zakup materiałów u dostawców, okablowanie i montaż szafy elektrycznej, uruchomienie maszyny, przeprowadzenie testów. Będzie też brać czynny udział w opracowywaniu koncepcji i sposobu działania maszyny, także prototypów i nowych maszyn, często innowacyjnych.

Opis stanowiska:

  • budowa szaf i systemów sterowania maszyn przemysłowych
  • kompletowanie podzespołów i współpraca z dostawcami aparatury elektrotechnicznej
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z konstruktorami i działem produkcji w zakresie prowadzonych projektów
  • udział w pracach montażowych, uruchomieniach czy modernizacji urządzeń oraz linii produkcyjnych

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów
  • doświadczenie w produkcji układów sterowania maszyn
  • znajomość MS Office
  • uprawnienia SEP (mogą być nieaktualne)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilną oraz bardzo ciekawą, zróżnicowaną pracę przy budowie specjalizowanych maszyn, często prototypowych
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach, innowacyjnych
  • interesujące wyzwania przy realizacji działań
  • udział w rozwoju firmy
  • szkolenia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień, certyfikatów

Rodzaj pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: czas nieokreślony po okresie próbnym

Doświadczenie: wymagane

Minimalne wykształcenie: zawodowe