ELEKTRYK - AUTOMATYK

Aqua World Sp. z o.o.

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Projektowanie i montaż szaf sterująco-zasilających dla instalacji uzdatniania wody basenowej lub fontannowej – obiekty publiczne, prywatne, hotele - cała Polska.

Wymagania

-wykształcenie średnie kierunkowe- automatyk lub pokrewne (elektrotechnika/elektronika/ mechatronika)
- umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
- uprawnienia elektryczne ( 1kV)
- solidność, zaangażowanie i chęć do pracy
- doświadczenie min. 1 rok

Prezentacja firmy

AQUA WORLD działa w sektorze technologii basenowych od 2001r. Moż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne