Gi Group Sp. z o.o.

Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
  • Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych
  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
  • Optymalizacja procesów i kosztów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe elektryczne, lub pokrewne wyższe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość rysunku technicznego, odczytywania i analizy schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w konserwacji i naprawach: instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych; wkrętaków pneumatycznych i elektrycznych
  • Minimum podstawowa znajomość automatyki - diagnostyka układów opartych na sterowaniu Siemens S7 i sieciach Profinet
  • Dyspozycyjność ze względu na planowany 3 zmianowy system pracy, gotowość do pracy dodatkowej w sobotę, niedzielę
  • Uprawnienia: SEP E1, wózki podnośnikowe ( mile widziane)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Szkolenia
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.