Elektryk automatyk

P.P.U. Sawent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PPU Sawent zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem instalacji i urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych i związanej z nią automatyką

ZATRUDNI !

na stanowisku:

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • uprawnienie elektryczne do 1kW
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych (schematy elektryczne)
  • mile widziane doświadczenie w podłączaniu i uruchamianiu urządzeń wentylacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej

Opis zadań:

  • wykonywanie układów automatyki
  • wykonywanie szaf sterujących
  • wykonywanie okablowania i uruchomienia instalacji i urządzeń wentylacyjno klimatyzacyjnych
  • serwis

Poszukujemy również osób do przyuczenia.

Oferowana praca jest pracą w terenie w obrębie Warszawy, od poniedziałku do piątku (7.00-16.00)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Sawent zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis