Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk – Automatyk

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie realizować prace w branży automatyki przemysłowej na rzecz naszych klientów z branży energetycznej oraz na obiektach przemysłowych.

ZADANIA:

  • Montaż i uruchamianie obwodów i aparatury AKPiA
  • Sprawdzanie układów sterowań i automatyki obiektowej
  • Sprawdzanie, kalibracja oraz konfiguracja w obszarze:
    o napędów elektrycznych,
    o układów zabezpieczeń, sterowania i zasilania, instalacji automatycznej regulacji,
    o mierników, przetworników, rejestratorów, ciśnieniomierzy, zasilaczy
  • usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych i automatyce przemysłowej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe o kierunku automatyk, elektryk, mechatronik
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku elektryka – automatyka w przemyśle
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Umiejętność wykonywania prac z zakresu montażu i uruchamiania obwodów i
  • aparatury AKPiA
  • Umiejętność wykonywania, sprawdzania układów pomiarów, sterowań i automatyki obiektowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY

  • Pierwsza umowa o pracę na rok, druga na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Jednozmianowy system pracy
  • Extra świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)
  • Dodatkowe dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym dofinansowanie studiów)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.