ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • 13 wynagrodzeń rocznie
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym m.in.: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dla dzieci, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość uzyskania uprawnień

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i automatyki
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Zadania:

  • Wykonywanie remontów i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Usuwanie przyczyn awarii i postojów
  • Konserwacja urządzeń mechanicznych
  • Wykonywanie prac ślusarskich na podstawie rysunków technicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy