Elektryk-Automatyk

Pietrzykowice, dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk-Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowy nadzór nad wykonywaniem instalacji szaf elektrycznych,
  • Diagnozowanie usterek oraz usuwanie awarii szaf elektrycznych,
  • Serwisowanie szaf elektrycznych,
  • Realizacja zadań w pełnej zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Elektryk-Automatyk lub pokrewne,
  • Gotowość do nauki montażu, uruchamiania i wszechstronnego serwisowania palników gazowych od 0,5 do 6 MW,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych - delegacje 2-4 dniowe na terenie całej Polski,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Praca jednozmianowa 7-15,
  • Duże możliwości rozwojowe dzięki wewnętrznym szkoleniom specjalistycznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do Twojego doświadczenia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria