ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • Utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego, zarządzanie magazynkiem części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe: Elektryk, Automatyk, Mechatronik, Elektromechanik, Elektronik
  • Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku, ale chętnie zapraszamy do współpracy absolwentów bez doświadczenia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zaangażowania i dokładności w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Program szkoleniowy umożliwiający szybkie zdobycie oczekiwanych umiejętności i wiedzy
  • 2-zmianowy system czasu pracy, wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, karta lunchowa)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials