Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Utrzymywanie sprawność linii technologicznych, maszyn i urządzeń,
  • Bieżące usuwanie drobnych usterek w zakresie elektryki i układów automatyki,
  • Modyfikowanie i wykonywanie nowych instalacji,
  • Zapewnienie prawidłowego i bezawaryjnego działania instalacji energetycznych (gazowych, elektrycznych, wentylacyjnych, systemu przeciwpożarowego, grzewczych  etc.),
  • Planowanie i przeprowadzanie prac naprawczych systemów energetycznych oraz usuwanie wszelkich awarii,
  • Wykonywanie przeglądów, oględzin, konserwacji rozdzielni elektrycznych,
  • Kontrola i dozór w zakresie zgodność z przepisami UDT,
  • Planowanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne i części zamienne,
  • Przygotowywanie założeń, uczestniczenie w procesie realizacji zadań inwestycyjnych, remontów urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (wyksztalcenie wyższe/ inżynierskie o kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem),
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV-wymóg konieczny,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • Znajomość eksploatacji budowy urządzeń energetycznych,
  • Umiejętność analitycznego oraz innowacyjnego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość intensywnego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne