Opis stanowiska pracy

Spółka zatrudni Specjalistę ds. instalacji elektrycznych i automatyki z doświadczeniem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej i uprawnieniami SEP w celu wykonywania prac elektrycznych i serwisowych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia i finansowanie uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4.000zł do 6.000zł brutto (w zależności od doświadczenia kandydata, zaangażowania w pracę i posiadanych uprawnień)
  • możliwość skorzystania z zakładowego funduszu socjalnego
  • nagrody jubileuszowe i premie specjalne

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne SEP E i D Grupa 1 i 2
  • uprawnienia F-Gaz
  • wiedza i umiejętności z zakresu elektryki i automatyki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista, jako osoby reprezentującej firmę w kontaktach z klientami
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem i serwisem instalacji we... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inne