IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Elektryk - Automatyk

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • naprawa oraz diagnostyka maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • prowadzenie regularnych przeglądów, prac konserwacyjnych głównie w zakresie automatyki/elektryki oraz pneumatyki
  • konserwacje i naprawy silników, prądnic oraz innych urządzeń elektrycznych oraz urządzeń automatyki
  • identyfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne automatyki/elektryki/pneumatyki do konserwowanych urządzeń
  • obsługa i konserwacja rozdzielni średniego i niskiego napięcia, transformatorów oraz całej sieci elektrycznej Zakładu
  • uczestniczenie w wykonaniu instalacji sterowniczych i siłowych w zakresie bezpośredniego wykonawstwa
  • wykonywanie prac modernizacyjnych, oraz wdrożeniowych z automatyki/elektryki oraz pneumatyki
  • wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznych do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń
  • dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów
  • rozpoznanie potrzeb użytkowników, udzielanie porad, instrukcji i pouczeń

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych – dofinasowanie do posiłków, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, automatyka, elektronika, mechatronika)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • oświadczenie praktyczne w zakresie automatyki/elektromechaniki przemysłowej (silniki, serwonapędy), sterowników
  • znajomość rysunku technicznego i schematu elektrycznego
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych, itp.; mile widziana znajomość sterowników Siemens
  • umiejętność diagnozowania i analizowania awarii oraz proponowania działań prewencyjnych
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość AutoCad i/lub Solid Egde i/lub Inventor będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz do pracy przez 2 soboty w miesiącu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.