Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Elektryk/automatyk do firmy zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: ele/szc/2021

Zadania:

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami od strony elektrycznej oraz elektromechanicznej,
  • diagnozowanie urządzeń i awarii,
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne (elektryk / mechanik / automatyk),
  • uprawnienia elektryczne do 1kV.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie/umowy o pracę,
  • stawkę godzinową od 24,50 zł brutto,
  • pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis