Elektryk, Automatyk, Monter Mechanik

EL - Expert

Gorzów Wielkopolski, zagranica

Opis stanowiska pracy

Skandynawsko-Polska firma EL-EXPERT zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.

Poszukuje kandydata na stanowisko: ELEKTRYK, AUTOMATYK, MONTER MECHANIK

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

-wykonanie instalacji elektrycznych wg specyfikacji technicznej
projektu i zaleceń klienta oraz na wysokim poziomie jakościowym
-wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym
oraz dbałość o komponenty i części wykorzystane podczas realizacji
projektu
-prowadzenie działań modernizacyjnych w zakresie instalacji
elektrycznych i automatyki przemysłowej

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

-wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie w montażu instalacjach przemysłowych
-zaawansowana wiedza i umiejętności w zakresie diagnozowania i
usuwania nieprawidłowości w instalacjach elektrycznych
-umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
-uprawnienia do 1 kV
- gotowość do pracy za granicą
- elastycznosc
- własna działalność

Mile widziane:

-własny samochód
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
- uprawnienia UDT na wózek widłowy i podnośnik nożycowy
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-rotacyjny system pracy
-zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania
-ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w postaci CV (w formacie pdf) ze szczegółowym opisem zajmowanych stanowisk.

Prosze o kontakt emailowy: OFFICE(AT)EL-EXPERT.COM

www.el-expert.com

Prezentacja firmy

EL-EXPERT - firma specjalizująca się w wykonaniu instalacji automatyki i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria