Elektryk/ Automatyk - 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pszczyna

Szukasz pracy, która będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem?

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku globalnym. Oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne dla przemysłu.

Aktualnie do zespołu poszukuje 2 osoby zainteresowane stabilną pracą przy różnorodnych projektach w kraju i za granicą:

Dołącz do zespołu naszego klienta jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru automatyki i elektryki i chcesz pogłębiać swoją wiedzę.
  • Cenisz sobie stabilną pracę.

Ta oferta może być dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i montaż układów elektrycznych zgodnie z dokumentacją
  • Montaż instalacji elektrycznych linii produkcyjnych w kraju i za granicą
  • Ścisła współpraca z zespołem Specjalistów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane specjalność: Elektryk, Elektronik, Automatyk)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze elektryki, automatyki przemysłowej
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnień SEP ( firma umożliwia wyrobienie uprawnień)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży przemysłowej związanej z produkcją

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • Kurs językowy finansowany przez firmę
  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów
  • Oddział firmy - woj.śląskie

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: EA/07/2021/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.