Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy jednym z największych producentów oraz dostawców drutów, skrętek, kabli i wiązek kablowych do samochodów. Mamy ponad 90 fabryk w 31 krajach na świecie – w tym także w Polsce.

LEONI doceniamy aktywną pracę i zaangażowanie, które budują wspólny sukces i dobrą atmosferę współpracy. Inwestujemy w pracowników chcących się rozwijać, zapewniając wsparcie i szkolenia. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy. Co więcej, działając od ponad 100 lat na rynku gwarantujemy stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dojazdów do pracy, a także kursów językowych). Praca w LEONI Kabel Polska to inwestycja w siebie i szansa na rozwój w branży cenionej na rynku pracy.
Poznajmy się!

Elektronik

Miejsce pracy: WIERZBICE, Wrocław

Zadania:

  • Diagnozowanie i samodzielne usuwanie usterek urządzeń elektronicznych będących częścią maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn wg planu
  • Czynny udział przy stawianiu i podłączaniu nowych maszyn
  • Pomoc firmom serwisowym przy instalowaniu nowych maszyn i urządzeń
  • Czynny udział w procesach doskonalenia
  • Wypełnianie dokumentacji (analizy, raporty, formularze)

Profl kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • Uprawnienia SEP E, D do 1 kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Stabilny harmonogram czasu pracy (grafik na cały rok)
  • Dodatek za pracę w sobotę i niedzielę
  • Dodatek za dojazd
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza)
  • Finansowanie szkoleń
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (basen, siłownia)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.