Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2018.

Elektronik

Trzebinia niedaleko Jaworzno, Chrzanów, Katowice, Kraków, małopolskie

EPS System

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • przegląd i serwis UPS, baterii akumulatorów, agregatów prądotwórczych w zakresie sterowników
  • naprawa u zamawiającego i na terenie firmy sprzętu serwisowanego
  • rozruch i montaż produktów produkowanych i sprzedawanych
  • modernizacja osprzętu i modułów układów elektroniki
  • wykonywanie pomiarów i określanie potrzeb klienta przez wizje na obiektach

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość zagadnień technicznych (elektronika/elektryka) i umiejętność czytania dokumentacji
  • umiejętność rozwiązywania bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych z realizacją zleceń
  • umiejętność czytania schematów i diagramów okablowania oraz dokumentacji technicznej
  • komunikatywność, dyspozycyjność, możliwość pracy zmianowej lub/i nadgodzinowej, solidność, dokładność, logiczne myślenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski – poziom komunikatywny w piśmie i rozmowie telefonicznej.
  • aktualne prawo jazdy kat. B.
  • zaangażowanie w prace warsztatowe w celu zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac.
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy
  • umiejętności posługiwania się narzędziami do pomiarów wielkości elektrycznych
  • doświadczenie pracy w serwisie RTV lub elektronika przemysłowego

Oferujemy:

  • pracę stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracownikowi z doświadczeniem oferujemy stawkę od 4500zł./brutto

Firma EPS SYSTEM powstała w roku 2000 jako kontynuacja Spółki zajmującej sie silnikami... przemysłowymi i częściami do nich. Obecnie firma zajmuje sie całym zakresem związanym z systemami awaryjnego zasilania w energie elektrycznej przy czym głównie skupiona jest na produkcji agregatów prądotwórczych średnich i dużych mocy.

Siedziba firmy mieści sie w Trzebini na terenie byłych Zakładów Metalurgicznych, składa sie z części biurowej, jak również magazynowej, produkcyjnej i socjalnej - łącznie blisko 800 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek gwarantuje komfortowe, a zwłaszcza bezpieczne warunki pracy. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja - teren przemysłowy, w bezpośrednim sąsiedztwie Rafinerii Trzebinia, tuż przy autostradzie A4.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria