Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektronik
Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:
- testy oraz naprawa urządzeń elektronicznych (systemy oświetlenia) z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi (multimetr oscyloskop urządzenia do lutowania)
- czytanie schematów elektrycznych
- prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów i napraw

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (podstawa + premia zadaniowa)
- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
- pracę od poniedziałku do piątku (godz. 7-15)
- niezbędne szkolenia
- pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne- kierunek elektronika
- doświadczenie w pracy na stanowisku elektronik (testy, naprawy)
- umiejętność czytania schematów
- mile widziane uprawnienia SEP G-1E do KV
- umiejętność obsługi komputera
- samodzielność, dyspozycyjność
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia zadaniowa
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis