EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Elektronik

Od: EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Do naszego biura w Poznaniu szukamy osoby na stanowisko:

ELEKTRONIKA

Lokalizacja: POZNAŃ

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG‐a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów

oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 8 tysiącami pracowników w 60

oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Pana / Pani zadania:

  • rozwój i integracja systemów do sterowania dystrybucją energii elektromechanicznej w pojazdach;
  • nadzór nad funkcjami od fazy koncepcyjnej do serii;
  • w razie potrzeby symulacja zachowania systemu;
  • kontrola realizacji w działach;
  • prezentacja wyników u klienta;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym: elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn lub równoważna;
  • doświadczenie z ochrony pojazdu i ogólnego rozwoju pojazdu oraz podstawowa wiedza dotyczącą bilansu energetycznego w pojeździe;
  • znajomość przynajmniej jednego z programów: Mathlab / Simulink; Logi CAD; KIBES; Eldorado; EB Cabel;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie napędów zelektryfikowanych lub ich komponentów;
  • podstawowa wiedza w zakresie korzystania z narzędzi symulacyjnych (jak poniżej);
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • dostęp do nowych technologii, nowej mobilności poprzez innowacyjne projekty w sektorze motoryzacyjnym;
  • rozwój myślenia nieszablonowego;
  • możliwość rozwijania swoich pasji;
  • szkolenia indywidualne;
  • pakiety pracownicze oraz kurs języka niemieckiego;

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.