Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektronik

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania:

  • diagnozowanie i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych,
  • rozpoznawanie przyczyn awarii, analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie i zapewnienie prawidłowej pracy maszyn,
  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • zarządzanie procesem wykorzystywania części zamiennych maszyn i urządzeń,
  • realizacja planów prewencyjnych Utrzymania Ruchu,
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienie i realizację procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania:

  • zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie min, średnie- preferowane:(elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika, elektryka),
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego,
  • znajomość sterowników programowalnych PLC,
  • znajomość języka angielskiego- mile widziana,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość zgłaszania i realizowania pomysłów,
  • udział w pracy zespołów projektowych,
  • docenianie i nagrody dla pracowników w ramach : Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych,
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę Benefit System,
  • szeroki zakres świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Numer referencyjny: 11/ES/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.