Elektronik

Pabianice, Łódź, Tuszyn, Rzgów, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Diagnozowanie i naprawę awarii elekrycznych i elektronicznych maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych;
  • Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz analizę i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Analizę i kontrolę parametrów pracy maszyn i urządzeń. Ich nadzór i zapewnianie pawidłowej pracy

Wymagania:
  • Wykształcenia technicznego min. średniego (pref.: elektronika, elektrotechnika, auomatyka, mechatronika, elektryka)
  • Doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego;
  • Znajomości sterowników programowalnych PLC

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, bonusy świąteczne, dofinansowanie do posiłków)
Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja