Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej i stale rozwijającej się firmy z branży automatyki przemysłowej z siedzibą w Krakowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Kraków

Najważniejsze obowiązki:

  • wybór optymalnych rozwiązań elektronicznych niezbędnych w projektowanych układach (dobór rozwiązań cyfrowych oraz analogowych),
  • opracowanie nowych rozwiązań elektronicznych pozwalających na realizację projektu,
  • przygotowanie schematów obwodów elektronicznych,
  • wykonywanie prototypów, oraz testowanie ich pod względem obranych założeń projektowych,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej,
  • montaż urządzeń elektronicznych na podstawie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami montażowymi,
  • kompletowanie, zamawianie, katalogowanie części elektronicznych niezbędnych do wykonywania układów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • umiejętność projektowania schematów elektronicznych,
  • umiejętność projektowania płytek PCB,
  • umiejętność montażu układów elektronicznych,
  • znajomość obsługi urządzeń typu oscyloskop, mierniki i innych specjalistycznych urządzeń pracowni elektronicznej,
  • znajomość metod testowania sprzętu elektronicznego i elektrycznego,
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie instrukcji,
  • samodzielność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość norm związanych z bezpieczeństwem maszyn i urządzeń,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka C,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, przy innowacyjnym projekcie / projektach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
  • świadczenia dodatkowe (np. pakiet medyczny),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Automatyka