Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • weryfikacja okablowania pojazdów szynowych
  • programowanie urządzeń IT
  • uruchamianie systemów pokładowych
  • testowanie systemów pokładowych

Oczekujemy:

  • teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu elektryki/elektroniki
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętności praktycznego wykorzystywania przyrządów pomiarowych
  • uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru (SEP)
  • podstawowych wiadomości z zakresu sieci LAN,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • szkolenia z zakresu uruchamianych systemów pojazdów szynowych
  • pracę w stabilnej firmie
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.