Opis stanowiska pracy

- produkcja urządzeń elektronicznych,
- montaż elementów i podzespołów elektronicznych,
- lutowanie i profilowanie procesów lutowniczych,
- diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń,
- przeprowadzanie kontroli technicznych wyrobów w produkcji,
- obsługa urządzeń mechanicznych oraz elektrycznych na produkcji,
- kontrola parametrów / testowanie produktów,
- obsługa urządzeń pomiarowych,
- montaż elementów mechanicznych,

Wymagania

- mile widziana osoba z doświadczeniem,
- mile widziana osoba z wykształceniem kierunkowym,
- umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki,
elektryki
- umiejętność czytania schematów elektronicznych/elektrycznych,
- znajomość zagadnień z zakresu elektroniki,
- dobrze rozwinięte umiejętności manualne (montaż / demontaż
elementów THT, SMD, BGA),
- umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych,
- odpowiedzialność, rzetelność, sumienność,
- umiejętność komunikacji i współpracy w grupie ,
- samodzielność, umiejętność analizy sytuacji,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Dołącz do naszego Teamu!

Prezentacja firmy

Mentor Systemy Audiowizualne<br/>Producent systemów do nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 700PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja