MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
MTU Aero Engines, jeden z czołowych producentów silników lotniczych i podzespołów napędowych, zatrudniający ponad 8.500 pracowników na całym świecie. Jej najmłodszy oddział MTU Aero Engines Polska rozpoczął działalność na początku kwietnia 2009 roku na terenie Doliny Lotniczej w Tajęcinie koło Rzeszowa. Zakład jest częścią całego procesu, od rozwoju (projekty związane z aerodynamiką, wytrzymałością materiałów czy optymalizacją termiczną) poprzez produkcję, aż do napraw.

Elektronik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Tajęcina, Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Naprawy i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych urządzeniach produkcyjnych
  • Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszyn
  • Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy urządzeń i instalacji
  • Specyfikowanie części zamiennych do zakupu
  • Wykonywanie prac prewencyjnych oraz przeglądowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia SEP do 1kV „E”
  • Znajomość systemów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziany Sinumerik / Siemens)
  • Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
  • Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
  • Znajomość budowy układów sterowania obrabiarek i urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Gotowośc do pracy w systemie zmianowym
Co nas wyróżnia jako pracodawcę?
  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, "pensja fair", wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania worka-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - "bonus za współpracę".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Więcej informacji: www.mtu-polska.com