Elektronik - produkcja maszyn i urządzeń

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • montaż szafek sterowniczych
  • programowanie sterowników PLC
  • podłączanie instalacji elektrycznych w urządzeniach oraz ich uruchamianie
  • projektowanie instalacji elektrycznych w nowych urządzeniach

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub wyższe z zakresu elektroniki lub automatyki.
  • posiadanie uprawnień SEP typu E do 1 kV
  • pożądane cechy: pomysłowość, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów, pozytywna etyka pracy
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • miejsce pracy: Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji