Elektronik / Monter układów elektronicznych / Monter urządzeń

Eltel Katowice Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• montaż i lutowanie elementów elektronicznych SMD i THT,
• montaż urządzeń elektronicznych (np. szaf sterowniczych), montaż podzespołów,
• dokonywanie pomiarów i sprawdzeń,
• obsługę urządzeń pomiarowych,
• uruchamianie urządzeń zgodnie z dokumentacją.

Wymagania

• zainteresowania: elektronika / automatyka / mechanika,
• wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
• umiejętność posługiwania się dokumentacjami DTR i schematami elektronicznymi,
• znajomość komponentów elektronicznych - dodatkowy atut),
• dokładność i umiejętność samokontroli,
• samodzielność i zaangażowanie.

INFORMACJA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ELTEL KATOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., z siedzibą w Katowicach,
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji,
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 22¹ Kodeksu pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych art.6 §1a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Administratora pracownicy firmy, w niezbędnym do tego zakresie,
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia naboru. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
Ma Pani/Pan prawo do:A dministrator danych nie będzie podejmował decyzji dotyczących rekrutacji w sposób zautomatyzowany, a dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
przenoszenia danych,
cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Administrator danych nie będzie podejmował decyzji dotyczących rekrutacji w sposób zautomatyzowany, a dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji w zakresie określonym w art.22¹§1 Kodeksu pracy, w pozostałym zakresie dobrowolne.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej jak i przyszłej rekrutacji prowadzonej przez ELTEL KATOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka