Elektronik/Monter turbin wiatrowych

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, swiatowego lidera produkcji turbin wiatrowych w calych Niemczech poszukujemy pracownikow na stanowisko :
Elektronik/monter turbin wiatrowych

Zakres obowiazkow:
- Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi
- Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych
-Budowa i eksploatacja urzadzen energetycznych,obsluga, konserwacja oraz remont maszyn, urzadzen, ukladow technologicznych –elektrowni wiatrowych
- Praca w grupach montazowych
- Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia
-Ostateczna kontrola jakosci

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
- Praca stala z mozliwoscia przejecia bezposrednio przez Klienta
-Opieka polskiego koordynatora

Wymagania

- Wyksztalcenie kierunkowe (Elektronik /monter turbin lub podobne )
- Min. 2-letnie doswiadczenie zawodowe
- Stan zdrowia umozliwiajacy prace na wysokosci
- Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- Gotowosc do pracy na montazach na terenie calych Niemiec

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, dieta plus oplacowane zakwaterowanie przez firme
Branża / kategoria:
Praca Energetyka