Elektronik/ Mechatronik (K/M). Utrzymanie ruchu.

Landsberg, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.
Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Landsberg, Niemcy

Zakres obowiązków
• analiza błędów i rozwiązywanie problemów w systemach pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych,
• przegląd, monitorowanie i ciągła optymalizacją systemów,
• naprawa i konserwacja systemów produkcyjnych,
• planowanie i wykonywanie prac adaptacyjnych na maszynach półautomatycznych i w pełni automatycznych tworzących i aktualizujących dokumentację techniczną.

Oferujemy
• wynagrodzenie: 2200€ – 2300€ netto miesięcznie,
• pracę w systemie 1-zmianowym (39 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin),
• bezpłatne zakwaterowanie,
• umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, przejęcie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę po przepracowanym miesiącu,
• pracę długoterminową.

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B oraz samochodu,
• doświadczenie/ wykształcenie w zawodzie (mile widziane wykształcenie zawodowe jako technik mechatronik, elektryk przemysłowy, mechanik przemysłowy, technik elektronik, inżynier elektryk, elektryk lub podobne).

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna