Elektronik - inżynier wsparcia technicznego

Chomtech.pl Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy ciekawą, twórczą pracę dla pasjonata elektroniki. W zakresie obowiązków znajduje się między innymi:
- support techniczny w zakresie produktów elektronicznych (mikrokontrolery)
- diagnostyka
- drobne naprawy (lutowanie, łączenie obwodów)
- drobne konstrukcje w zakresie elektroniki i automatyki

Zatrudniamy tylko na umowę o pracę, oferujemy stabilne dochody, dodatkowy system premiowy, dobrą atmosferę w pracy.

Wymagania

- uprawnienia SEP

- umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop itp.)

- komunikatywność

- znajomość elektroniki na poziomie szkoły wyższej (wymagane wykształcenie średnie techniczne - kierunkowe)

- umiejętność analitycznego myślenia (algorytmy!)

- umiejętność precyzyjnego lutowania i łączenia obwodów

- podstawowa wiedza w zakresie programowania (dowolny język)

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- umiejętność projektowania prostych podzespołów elektronicznych sterowanych procesorem

- minimum rok doświadczenia w branży teletechnicznej, elektronicznej lub pokrewnej

Prezentacja firmy

chomtech.pl® sp. z o. o. jest wyspecjalizowanym dostawcą systemów bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja