Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektronik / Elektryk (m/k)

Miejsce pracy: Wierzbice, Świdnica, Dzierżoniów
Obowiązki:
  • diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń elektronicznych będących częścią maszyn produkcyjnych,
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji,
  • udział w instalowaniu nowych maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • uprawnienia SEP E, D do 1 kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie (miesięczne zarobki nawet ponad 5000 zł brutto),
  • dopłaty dla osób dojeżdżających,
  • dofinansowanie posiłków,
  • miejsce pracy: Wierzbice koło Kobierzyc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.