Elektronik - Automatyk

HRK S.A.

Kańczuga, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej eksperta w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych oraz sprężyn, mających zastosowanie także w innych, pozakolejowych gałęziach przemysłu poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektronik - AutomatykMiejsce pracy: Kańczuga

Zadania:

  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn,
  • Przeprowadzanie regularnego serwisu urządzeń,
  • Koordynacja i prowadzenie bieżących napraw,
  • Obsługę i programowanie sterowników PLC
  • Obsługę oprogramowania narzędziowego
  • Konserwacje i remonty urządzeń i instalacji,
  • Diagnozę i usuwanie usterek elektronicznych,
  • Analizę przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu,
  • Ustalanie środków zaradczych w przypadku awarii i podejmowanie działań celem jak najszybszego jej usunięcia,
  • Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności elektronik/automatyk oraz wiedzę w zakresie konserwacji i naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu,
  • Znajomość systemów sterowania obrabiarek (Siemens, Heidenhain)
  • Mile widziane uprawnienia: świadectwo kwalifikacyjne SEP gr. E uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Znajomość podstaw z zakresu  pneumatyki i układów hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w międzyanrodowej organizacji, u juednego z liderów na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.