Opis stanowiska pracy

- uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
- montaż szafek sterowniczych
- podłączanie instalacji elektrycznych w urządzeniach
- programowanie sterowników PLC

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie: średnie lub wyższe z zakresu elektroniki lub automatyki.
- posiadanie uprawnień SEP typu E do 1 kV
- pożądane cechy: pomysłowość, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów, pozytywna etyka pracy
- doświadczenie zawodowe: mile widziane

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
- pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- przyjazną atmosferę pracy
- miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Włochy / Okęcie

Prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NEWECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka