Elektronik autobusowy

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Elektronik autobusowy - Warszawa (zajezdnia autobusowa)

Wymagania:

  • Ukończona min. szkoła zawodowa lub technikum elektroniczne lub elektryczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami elektronicznymi / elektrycznymi w pojazdach;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności manualne (np. lutowanie podzespołów, rozkręcanie / skręcanie);
  • Prawo jazdy kategorii B;

Opis stanowiska:

  • Naprawa, przegląd systemów elektroniki autobusowej poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów systemu informacji pasażerskiej, kasowników, biletomatów oraz systemu zliczania pasażerów i monitoringu;
  • Kontrola i konserwacja urządzeń systemów elektronicznych w autobusach;
  • Sprawdzanie i naprawa elementów urządzeń systemów elektronicznych w autobusach;
  • Praca w systemie zmianowym w tym również w godzinach nocnych;

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie z systemów elektronicznych używanych w autobusach komunikacji miejskiej oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy
  • umowę o pracę plus system premiowania
  • Warszawska Karta Miejska na I i II strefę
  • pakiet medyczny

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive