Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy elektromonterów monterów do instalacji elektrycznych oraz AKPiA dla budynków i obiektów przemysłowych. Zakres obowiązków obejmuje wykonywanie tras kablowych w korytach systemowch i rurkach instalacyjnych, montaż urządzeń (czujniki, siłowniki, falowniki, rozdzielnice itp), podłączenia w/w elementów,.

Wymagania

Wymagania: uprawnienia SEP 1kV, prawo jazdy, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok, dobry stan zdrowia. Zdolność do pracy na wysokości pow 1m. Mile widziane uprawnienia na podnośniki/zwyżki. Oferujemy stała umowę i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Kompleksowo wykonujemy zaawansowane technologicznie instalacje au... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Preferujemy stałe zatrudnienie. Dopuszczamy dodatkowo inne formy współpracy.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 350PLN - 5 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis